Герб розміщено на фоні стилізованого щита у вигляді старовинного пергаменту з датою в нижній частині - рік вбивства князя Бориса (1015р). Цю дату можна вважати за рік першої згадки у літописах про місто. Малиновий колір щита вказує козацьку добу міста, що суттєво вплинуло на соціальний стан його жителів, особливо за часів кріпацтва.
Герб виглядає як частина міського муру з ворітьми. У верхній частині - бійниці як символ оборонного значення муру. Нижня частина - обрамлена ковелем, який характерним орнаментом обплутав княжий меч (зброя рядових воїнів не прикрашалась) - символ княжої доби за часів якої виникло місто.
Неоголений меч, обвитий ковелем - як символ зброї, що довгий час не використовувалась та може бути використана лише для оборони. Хлібні колоски вказують що землеробство - основне зайняття місцевих жителів. Літак, що пролітає через міські ворота - символ повітряних воріт держави на що вказують кольори державного прапору. Частина приміщення аеровокзалу, випущені шасі літака - признаки наявності терміналу аеропорту "Бориспіль" завдяки якому місто Бориспіль знане в усьому світі.
Над міською стіною елемент ще одного об'єкту міста що зустрічає гостей - храму Бориса та Гліба як символ духовного відродження та належності більшості жителів міста до православного Християнства. Контури міського муру, щита обрамлені золотом як символ достатку.

 

Ще не вмерли України, і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Приспів:
Душу, тіло ми положим за нашу свободу.
І покажем, що ми, браття, козацького роду.

Станем, браття, в бій кровавий від Сяну до Дону
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Приспів:
Душу, тіло ми положим за нашу свободу.
І покажем, що ми, браття, козацького роду.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж народами.

Приспів:
Душу, тіло ми положим за нашу свободу.
І покажем, що ми, браття, козацького роду.

(Слова: Павло Чубинський, С. Данилович)

 
 
©2011 Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6. Усі права застережені. Посилання на www.bor-school6.com.ua є обов'язковим.
Україна, Київська область, м.Бориспіль, вул. Головатого 19. Роман Гунарі. +38(098) 888-33-70