Ігровий автомат Twin Spin

Ігровий автомат Твін Спін випущений провайдером Netent у 2013 році. Його прототипом став класичний апарат. Перевагами слоту є розширені структурні параметри, спеціальні символи та бонусна опція парних барабанів. Показник повернення коштів - 96,55%. Ігровий автомат запускається на стаціонарних комп'ютерах. Є мобільна версія для смартфонів та планшетів, що робить гру в казино ПокерМатч ще зручніше!

Topcardtrumps на Cosmolot
Tiger Stone на Cosmolot
Pyramid King на Cosmolot
War Of Thrones на Cosmolot
Ogreempire на Cosmolot
Nicer Dice 40 на Cosmolot
Автор – Василіса Панасюк.
Дата оновлення 21.07.2024

Детальніше про Twin Spin слот:

Ігровий автомат Твін Спін

Основні характеристики

Дизайн ігрового автомата виконаний в ретро-стилі. У Twin Spin немає обилини декоративних елементів. Для оформлення обрано темну колірну гамму. На задньому фоні видно промені прожекторів, на ігровому майданчику з'являються неонові вогні. Проста музична композиція відеослота в поєднанні з візуальними спецефектами створюють позитивну атмосферу.

Ігровий автомат відноситься до категорії п'ятибарабанных моделей. Виграшні комбінації формуються 243 способами. Структурні параметри Твін Спін гарантують часті перемоги. Виграшні комбінації складаються з 3, 4, 5 ідентичних символів, що випали на сусідніх позиціях. Технічні характеристики ігрового автомата дозволяють в одному раунді зібрати одночасно кілька оплачуваних комбінацій. Виплати за кожну будуть нараховані згідно з встановленими коефіцієнтами.

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва автомата: Twin Spin
Виробник: NetEnt
RTP: 96,55%
Волатильність: Середня
Рік випуску: 2013
Автоматична гра: Є
Множник: Немає
Твін Спін автомат

Ігровий процес

Для проведення ігрового процесу в Twin Spin використовується набір клавіш управління. Панель розташована внизу екрана. По центру розміщується кнопка запуску гри. Вона також використовується для досрочного завершення раунду. До неї приєднані клавіша включення автоматичного режиму та вибору максимальної ставки. Суму на кону можна змінювати протягом усього розіграшу в допустимому діапазоні. Кнопка "i" відкриває довідковий розділ. У ньому містяться правила, таблиця виплат, опис бонусних опцій. Результати раунду фіксуються на окремій панелі. Меню додаткових налаштувань дозволить створити комфортні умови гри.

Геймплей
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній виплат: 243
Максимальна виплата за спін: 1000х
Wild: Є
Scatter: Немає
Бонусна гра: Немає
Безкоштовні обертання: Немає
Twin Spin автомат

Символіка ігрового автомата Твін Спін

У грі Twin Spin символами є великий бриліант, напис "bar", цифра 7, вишні та колокольчик. Додані до набору також карткові знаки. Виграшні комбінації у грі формуються зліва направо, починаючи з першого барабана. У геймплеї діє особливий символ - Wild. Він обертається на всіх барабанах, але не приносить виграшів. Його головне призначення - заміна звичайних символів, що допомагає збільшити кількість успішних спінів.

У грі перед кожним спіном активується бонусна опція - Twin Reel. Випадковим чином обираються 2 сусідні барабани, які будуть заповнені ідентичними символами. При успішному виконанні гри можуть синхронізуватися до 5 барабанів. Бонусна опція дозволить зібрати більше виграшних комбінацій.

Ігровий автомат Twin Spin

Висновки

Ігровий автомат Twin Spin у класичній тематиці з розширеним функціоналом забезпечує частими виграшами. Його перевагами є яскрава графіка, прості умови гри, зручний інтерфейс та бонуси. Розібратися з алгоритмом дій та оцінити достоїнства слота допоможе безкоштовна версія.